Het heien trekt veel bekijks. Foto Jan Benus
Het heien trekt veel bekijks. Foto Jan Benus

Weg op Raadhuisplein is tijdelijk afgesloten

DRACHTEN – Het heien van de vibropalen voor de parkeergarage is in volle gang en gaat na de vorstperiode voorspoediger dan gepland. Gebleken is dat heistelling langs de winkelpanden op het Raadhuisplein te dicht langs de weg staat om daar doorgaand gemotoriseerd verkeer veilig langs te laten gaan.

Daardoor is tijdens het heien ongeveer twee weken het parkeren niet mogelijk. Er is een markering aangebracht om voetgangers, kijkers en ander langzaam verkeer op afstand te houden. Bevoorradend verkeer kan daar nog wel komen.

In een later stadium wordt twee weken lang gewerkt aan het aanbrengen van een foliescherm langs de Drift en de Kerkstraat. Dat foliescherm is een waterkerende laag tot 5 meter diep en wordt aangebracht op plekken waar geen damwanden geslagen zijn.

Ook zal er nog geheid moeten worden ter plaatse van het voormalige Kwantumpand. In beide gevallen zal het leiden tot beperkingen voor het verkeer.

Artikel geplaatst door Jan Benus op 21-02-12 11:49.

Gerelateerd nieuws

  • Tijdelijk extra parkeerplaatsen aan het Raadhuisplein
  • De Singel is nu afgesloten voor sluipverkeer
  • Nieuwe fase Raadhuisplein start volgende week

Actueel nieuws

Blijf overal op de hoogte Volg Drachtster Courant via:
Advertentie
advertentie
Advertentie