• copy-of-fdjudo4

    Foto Jan Benus

  • copy-of-fdjudo1

    Foto Jan Benus

  • copy-of-fdjudo2
  • copy-of-fdjudo3

    Foto Jan Benus

Onderbouw basisschool de Skâns in Frieschepalen krijgt judoles

FRIESCHEPALEN – De Japanner Jigoro Kano heeft het huidige judo ontwikkeld. Vrijdag was het 151 jaar geleden dat hij werd geboren en in dat kader werd de eerste World Judo Day gehouden.

Stichting Judopromotie Marco Oord werkte daar ook aan mee met diverse activiteiten gedurende de dag. Zo werd ‘s ochtends les gegeven aan de dertien kinderen van de onderbouw van de openbare Daltonschool de Skâns in Frieschepalen. Zij kregen een clinic tuimeljudo en valbreken en genoten zichtbaar van de voor hen onbekende sport.

Verder gaf judoschool Oord trainingen in Drachten en Surhuisterveen. In de avonduren werd in wijkcentrum de Kouwe samen met de jongerenwerker van MOS een clinic valbreken gegeven voor jongeren.

Artikel geplaatst door Jan Benus op 28-10-11 13:59.

Gerelateerd nieuws

  • Asfalteringswerkzaamheden in Ureterp en Frieschepalen
  • Proces-verbaal voor twee vervelende stappers op de Kaden in Drachten
  • Naakte man zorgt voor ophef in centrum Drachten

Actueel nieuws

Blijf overal op de hoogte Volg Drachtster Courant via:
Advertentie
advertentie
Advertentie